Domek Zimowy znajduje się najbliżej doliny Sanu, przed nim znajduje się drewniany taras z dębowych okrąglaków. Ta naturalna nawierzchnia zachęca do wychodzenia boso na taras, by cieszyć się każdą chwilą spędzoną w Domkach. Przed Domkiem Zimowym rozciąga się widok na dolinę Sanu i zalesioną górę Grodzisko. Przed Domkiem jest przestrzenny trawnik, gdzie można opalać się lub grać w piłkę, choć równie dobrze można przejść się na boisko piłkarskie zlokalizowane nieopodal.

W Domku znajdują się: salon, aneks kuchenny, łazienka oraz dwie sypialnie na poddaszu. Na górę prowadzą drewniane schody, ozdabiające jednocześnie salon. W salonie znajduje się wygodna kanapa, stół i krzesła oraz telewizor, w pełni wyposażony aneks kuchenny umożliwia samodzielne przygotowanie potraw, a lodówka pomieści zakupioną żywność. Całosci wyposażenia dopełnia łazienka z prysznicem. Sypialnie na piętrze mogą pomieścić 2 i 4 osoby. W sypialni dwuosobowej znajduje się jedno łóżko, w sypailni 4-osobowej cztery łóżka. Wszystkie łóżka są drewniane, wykonane ręcznie na zamówienie, z wygodnymi materacami. Wszystkie pomieszczenia wykończone są komfortowo, drewno obrabiane ręcznie nadaje im niepowtarzalnego charakteru.

Na zewnątrz znajdują się stół dębowy i solidne łąwy, często więc posiłki można zjeść na dworze, co szczególnie podoba się dzieciom, które odzyskują apetyt i nabierają nowych sił. Wieczorami na tarasie można rozpalić grill, aby później, siedząc wygodnie, delektować się specjałami i obserwować zachód słońca.

Zimą domek jest ogrzewany, a solidne ocieplenie sprawia, że ciepło utrzymuje się bardzo długo, tak, ze po powrocie z nart wewnątrz w dalszym ciągu jest przytulnie i miło. Dzięki ociepleniu w lecie, nawet w najgorętsze dni w domku panuje chłód i można schronić się przed słońcem.

Designe by NetSan